Dlažby a mozaiky

Dlažby, obklady, mozaiky

Nabízíme Vám dovozové dlažby a obklady předních světových výrobců. V nabídce jsou zastoupeny vnitřní i venkovní dlažby ve vysoké kvalitě. V nabídce je mrazuvzdorná dlažba, interierová dlažba, velkoformátová dlažba, interierový obklad, bazénové obklady, skleněná mozaika, keramická mozaika a další….

Zboží je velmi rozmanité a proto je některé zboží v Čechách ale převážná část je zajišťována importem. Kamion pro zboží z Itálie jezdí každý týden. Při standardní objednávce trvá dodávka zboží, které je v Čechách do týdne. Zboží z Itálie dva až tři týdny, podle toho jak se trefíme s nakládkou.

Můžete vybírat katalogově ze sortimentu nabídek těchto výrobců:

 

Logo Vitrex Vitrex

Vitrex – italská firma velice rozmanitého sortimentu skleněné mozaiky od levných typů, po luxusní varianty a různé formáty skleněné mozaiky. Mozaika je vyráběna v různé povrchové úpravě i jako protiskluzová mozaika na schodiště do bazénu.

.
Novabell obklady

 Novabell

Novabell – přední italský výrobce kvalitních obkladů a dlažby. Mrazuvzdorná dlažba, protiskluzová dlažba – antislip, interierová dlažba ve starém stylu i vysoce moderní dlažby a obklady

.

Cerdisa obklady a dlažby

Cerdisa 

Cerdisa – luxusní a vysoce kvalitní dlažby pro bazény a dlažby pro terasy a obklady velkých ploch. Velkoformátové dlažby

.