Bazény

z naší základní bazénové nabídky

Uvedené typy bazénů jsme během naší pětadvacetileté praxe realizovali, každý typ má své pro i proti. Rádi se s Vámi o naše poznatky podělíme a pomůžeme Vám vybrat optimální řešení. Nejraději realizujeme polystyrénový bazén s železobetonovým jádrem Block Kit, betonový bazén, koupací rybník či jezírko.Také umíme obkládané nebo akrylátové whirlpooly pro soukromé i komerční využití. Do zahrady nabízíme spolehlivé, téměř nezničitelné kvalitní samostavěcí zahradní bazény KONTIS a montované bazény s kvalitní povrchovou úpravou ocelového pláště a folií od 0,6 mm do 0,8 mm. Dodáváme i montujeme v dobré ceně i kvalitní plastový bazén. K bazénu dodáváme a montujeme termoizolační automatické rolety od firem VIPOOL nebo  ASPAR a zastřešení bazénu realizujeme od firmy ALBIXON.

Technologie bazénůSoubor technologie

K bazénům dodáváme osvědčené tiché technologie s čerpadly BADU SPECK, nebo technologii od španělské firmy ASTRALPOOL, českého dodavatele VÁGNERPOOL a rakouské firmy PRAHER. Používáme kvalitní řídící automatiky od firmy VAGNERPOOL, německé automatické chemizace DINOTEC, chemii Benamin Sporex (BWT), španělskou CTX (ASTRAL) a německou CHEMOFORM. Dodáváme a montujeme luxusní španělské whirlpooly   IBERSPA pro domácí i komerční využití. Technologické rozvody realizujeme z PVC španělského systému  CEPEX nebo plastového programu VAGNERPOOL.

 

Povrchová úprava bazénu


Bazénové povrchy

K povrchovým úpravám užíváme  mozaikové obklady   REVIGLASS, REVICER,  HISBALIT Španělsko, nebo italskou keramiku  FLOORGRES a  NOVABELL. Vložkujeme těžkou vložkou 1.5 mm s armovací PVC tkaninou CEFIL, ALKOR, ELBE, DLW.

 Stavební chemieSohrn stavební chemie PCI - BASF

K našim realizacím bazénů a stavebním úpravám používáme výhradně osvědčenou německou stavební chemii  PCI BASF