Zastřešení CASABLANCA INFINITY

luxusní typ – velmi nízké zastřešení bazénu s bočním vstupem

Stavebnice zastřešení bazénu, dodávaná v rozebraném stavu v přepravním boxu

Zastřešení bazénů udržuje vodu v bazénu čistou a příjemně teplou bez většího úsilí. Zastřešení bazénů nahrazuje funkci solárního ohřevu, Váš bazén bude tedy v průměru o 8°C teplejší. Další nespornou výhodou je vysoká bezpečnost. Zastřešení bazénů zabraňuje nechtěným pádům dětí a zvířat do vody. Zastřešení vyráběné pro sériovou produkci dodáváme v rozmontovaném stavu jako stavebnici v boxu.

Jde o modelovou řadu zastřešení bazénu CASABLANCA INFINITY, která je typická svým velmi nízkým profilem se svislými boky. Konstrukce zastřešení bazénu CASABLANCA INFINITY je vysoce elegantní nejnižší typ zastřešení bazénu a tento typ je vyroben v průhledném provedení. Zahrnuje v sobě prvky vysoké elegance a praktického použití. Na každém modulu jsou umístěny 3 nosné profily 40 x 55 mm, které zajišťují vysokou stabilitu a nosnost modelu nízkého zastřešení bazénu CASABLANCA INFINITY. Vyrábí se dvě rozměrové varianty se třemi nebo čtyřmi moduly a dvě barevné variace. Pojezdové kolejiště pro toto bazénové zastřešení je dodáváno ve variantě AIR – pochozí průběžné koleje. Pojezdové koleje jsou dodávány podle délky bazénu, nebo v případě požadavku na odsun zastřešení bazénu mimo bazén se volí prodloužení kolejiště o požadovanou délku za příplatek. Vstup pro bazénové zastřešení je umožněn bočním vchodem, nebo lehce odnímatelným předním čelem (zadní čelo je pevné). Přední a zadní čelo má zvýšenou spodní hranu o 10 cm (mezera je kryta stíracím profilem). Zvýšení hrany čela umožňuje též přejezd přes lemovací kameny obruby bazénu. Zastřešení lze dodat i v barvě konstrukce typu Stříbrná Silver elox nebo luxusní Karbon. Výplní konstrukce je 4mm čiré organické sklo.

Zastřešení bazénu Casablanca Infinity

Zastřešení bazénu Casablanca Infinity

zastřešení Rozměry Barva   Popis
Casablanca Infinity A 390 / 362 x 646 x 62 cm elox   4 mm čiré organické sklo, boční vstup ve velkém modulu, průběžné pochozí kolejiště AIR, přední čelo odnímatelné, zadní čelo napevno
390 / 362 x 646 x 62 cm karbon  
 
Casablanca Infinity B 500 / 458 x 860 x 75 cm elox  
500 / 458 x 860 x 75 cm karbon  
     
 

 

Detaily zastřešení CASABLANCA INFINITY

Detail madla posuvu vstupu

Detail madla posuvu vstupu

Detail zalomení konstrukce

Detail zalomení konstrukce

Detail madla odnímatelného čela

Detail madla odnímatelného čela

Detail aretačního zámku modulu

Detail aretačního zámku modulu

Detail bočního vstupu

Detail bočního vstupu

Kolejiště zastřešení AIR

Pochozí kolejiště AIR k zastřešení bazénu