Zastřešení DALLAS CLEAR

luxusní typ – čiré nízké zastřešení bazénu s bočním vstupem

Stavebnice zastřešení bazénu, dodávaná v rozebraném stavu v přepravním boxu

Zastřešení bazénů udržuje vodu v bazénu čistou a příjemně teplou bez většího úsilí. Zastřešení bazénů nahrazuje funkci solárního ohřevu, Váš bazén bude tedy v průměru o 8°C teplejší. Další nespornou výhodou je vysoká bezpečnost. Zastřešení bazénů zabraňuje nechtěným pádům dětí a zvířat do vody. Zastřešení vyráběné pro sériovou produkci dodáváme v rozmontovaném stavu jako stavebnici v boxu.

Jde o modelovou řadu zastřešení bazénu DALLAS CLEAR, která je typická svým nízkým obloukovým tvarem. Oblouková konstrukce zastřešení bazénu Dallas Clear vychází z půlkruhového tvaru se sníženou vrchní částí zastřešení. Na každém modulu jsou umístěny 3 nosné profily 40 x 55 mm, které zajišťují vysokou stabilitu a nosnost modelu nízkého zastřešení bazénu Dallas Clear. Vyrábí se dvě rozměrové varianty se třemi nebo čtyřmi moduly a dvě barevné variace. Pojezdové kolejiště je dodáváno ve variantě AIR – průběžné pochozí. Kolejiště je dodáváno podle délky bazénu, nebo v případě požadavku na odsun zastřešení bazénu mimo bazén se volí prodloužení kolejiště o požadovanou délku za příplatek. Vstup do zastřešeného bazénu je umožněn bočním vstupem, volitelně ve 4 pozicích, nebo lehce odnímatelným předním čelem (zadní čelo je pevné). Přední a zadní čelo má zvýšenou spodní hranu o 10 cm (mezera je kryta stíracím profilem). Zvýšení umožňuje přejezd čela přes lemovací kameny obruby bazénu. Nízké zastřešení Dallas Clear lze dodat v barvě konstrukce typu Stříbrná Silver elox nebo Černý antracit DB703. Výplň konstrukce zajišťuje čiré průhledné organické sklo.

průhledné čiré nízké zastřešení

Nízké čiré průhledné zastřešení bazénu Dallas Clear

zastřešení Rozměry Barva   Popis
Dallas A 406 / 378 x 646 x 75 cm elox   organické sklo 4 mm, boční vstup ve velkém modulu, průběžné pochozí kolejiště AIR , přední čelo odnímatelné, zadní čelo napevno
406 / 378 x 646 x 75 cm antracit DB703  
 
Dallas B 519 / 477 x 860 x 85 cm elox  
519 / 477 x 860 x 85 cm antracit DB703  
     
 

 

Detaily zastřešení DALLAS

Detail spoje profilů zastřešení Dallas Clear

Spoj profilů zastřešení Dallas Clear

Výplň nízkého zastřešení bazénu Dallas Clear

Detail výplně zastřešení Dallas Clear

Detail madla posuvného vstupu

Detail madla posuvného vstupu

Detail zámku modulu zastřešení

Detail zámku modulu zastřešení

Detail šroubu odnímatelného čela

Detail šroubu odnímatelného čela

Kolejiště zastřešení AIR

Pochozí kolejiště AIR k zastřešení bazénu