Zastřešení DALLAS

nadstandardní typ – nízké zastřešení bazénu s bočním vstupem

Stavebnice zastřešení bazénu, dodávaná v rozebraném stavu v přepravním boxu

Zastřešení bazénů udržuje vodu v bazénu čistou a příjemně teplou bez většího úsilí. Zastřešení bazénů nahrazuje funkci solárního ohřevu, Váš bazén bude tedy v průměru o 8°C teplejší. Další nespornou výhodou je vysoká bezpečnost. Zastřešení bazénů zabraňuje nechtěným pádům dětí a zvířat do vody. Zastřešení vyráběné pro sériovou produkci dodáváme v rozmontovaném stavu jako stavebnici v boxu.

Jde o modelovou řadu zastřešení bazénu DALLAS, která je typická svým nízkým obloukovým tvarem. Oblouková konstrukce zastřešení bazénu Dallas vychází z půlkruhového tvaru se sníženou vrchní částí zastřešení. Na každém modulu jsou umístěny 3 nosné profily 40 x 55 mm, které zajišťují vysokou stabilitu a nosnost modelu nízkého zastřešení bazénu Dallas. Vyrábí se dvě rozměrové varianty se třemi nebo čtyřmi moduly a dvě barevné variace. Pojezdové kolejiště je dodáváno ve variantě AIR – průběžné pochozí kolejiště. Kolejiště je dodáváno podle délky bazénu, nebo v případě požadavku na odsun zastřešení bazénu mimo bazén se volí prodloužení kolejiště o požadovanou délku za příplatek. Vstup do zastřešeného bazénu je umožněn bočním vstupem, nebo lehce odnímatelným předním čelem (zadní čelo je pevné). Přední a zadní čelo má zvýšenou spodní hranu o 10 cm (mezera je kryta stíracím profilem). Zvýšení hrany umožňuje také přejezd čela přes lemovací kameny obruby bazénu. Zastřešení lze dodat i v barvě konstrukce typu Stříbrná Silver elox nebo Černý antracit DB703. Výplní konstrukce je klasický 8mm čirý dutinkový polykarbonát.

Nízké zastřešení Dallas

Nízké zastřešení Dallas

zastřešení Rozměry Barva   Popis
Dallas A 406 / 378 x 646 x 75 cm elox   dutinkový polykarbonát 8 mm, boční vstup ve velkém modulu, průběžné kolejiště AIR, přední čelo odnímatelné, zadní čelo napevno
406 / 378 x 646 x 75 cm antracit DB703  
 
Dallas B 519 / 477 x 860 x 85 cm elox  
519 / 477 x 860 x 85 cm antracit DB703  
     
 

 

Detaily zastřešení DALLAS

Vrchní madlo posuvu dveří

Vrchní madlo posuvu bočních dveří

Stírací profil předního čela zastřešení

Stírací profil předního čela

Šroub odnímatelného čela

Detail šroubu odnímatelného čela

Detail posuvu bočního vstupu

Detail posuvu bočního vstupu

Detail pojezdu na koleji

Detail pojezdu na koleji

Kolejiště zastřešení AIR

Pochozí kolejiště AIR k zastřešení bazénu